some some some

Hudba na svatbu

Hledáte, jak by měla vypadat Vaše hudba na svatbu? Pak jste na správné adrese! Tyto stránky Vám trochu pomohou při výběru těch správných songů a interpretů, ale pomůže i při rozhodování, jestli vybrat živou hudbu na svatbu nebo diskžokeje. V tomto článku si přečtěte výhody a nevýhody živé kapely na svatbu a Dj na svatbu. Hudba na svatbu není jen taková hudba!Je to hudba na svatbu pro Váš velký svatební DEN!

Hudba na svatbu – kultivovaná, přesto zábavná!

 

Skloubit obojí se zdá jako nadlidský úkol, který nemůže nikdo zvládnout. Skutečnost však může být i jiná. Stačí mít někoho zkušeného, kdo s výběrem hudby na svatbu poradí či se v ní bude přímo angažovat. Podobnými zkušenostmi disponují především tzv. svatební DJ.

DJ na svatbu není diskotékový DJ

Mnozí se pozastavují nad tím, že by na jejich svatbě měl hrát DJ. Představí si totiž klasického DJ, který hraje po diskotékách. Tato představa je však mylná. Stejně tak jako je mylná představa, že DJ hudbu na svatbě degraduje na diskotékové rytmy. Svatební hudba v podání zkušeného DJ však vypadá naprosto odlišně. Asi nejzásadnější rozdíl nabízí dýdžejova…

Volba hudby na svatbu

Svatební hudba totiž musí být v mnohém výjimečná. Zároveň je třeba říct, že i jednotlivé fáze svatby, tedy hlavně obřad, hostina a párty, vyžadují úplně jinou hudbu. Stejně tak je třeba volit hudbu na svatbu s ohledem na přítomné svatebčany. Dobrý svatební DJ ví, že na svatbě nejsou pouze mladí ani pouze starší a že musí zahrát všem. Svatební hudbu tedy volí tak, aby se zamlouvala všem generacím a ani jednu z nich nepohoršila ani nenudila. Že je to těžké? Je, ale DJ, který chce pouštět hudbu na svatbách, to musí bezpodmínečně zvládnout. Tempo svatební hudby je rovněž třeba pravidelně střídat. Úkolem DJ je tedy odhadnout, kdy je pro takové střídání vhodný okamžik. Na rozdíl třeba od svatebních kapel, může hrát DJ opravdu dlouho. Klidně dlouho do noci. Svatební párty tak zdaleka nemusí končit s úderem půlnoci. Je-li DJ opravdu dobrým, dokáže volit hudbu na svatbu tak, že na spánek pomyslí jen málokdo.

Pomoc s výběrem hudby pro obřad, hostinu, novomanželský tanec, …

Při výběru hudby pro jednotlivé pasáže svatby by měl svatební DJ rozhodně konzultovat své nápady s budoucími novomanžely. Jedině tak může být jejich velký den přesně podle jejich představ. DJ tak poradí třeba s vhodnou písní pro novomanželský tanec či prokonzultuje hudbu, která by měla zaznít během obřadu. Stejně tak je možné se domluvit na hudbě pro svatební hostinu i pro svatební párty. Je toho zkrátka dost, a proto je třeba věnovat výběru hudby na svatbu dostatek času. Jedině tak bude nejen přesně podle představ ženicha a nevěsty, ale bude se také líbit přítomným svatebčanům.

 

 

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Kontakt

Petr Berka Pod lesem 11 312 00 Plzeň IČ 635 38 351 Tel.: 777 133 643

Anketní otázka

Je lepší živá hudba nebo Dj na svatbu?
Počet hlasů: 44