some some some

Svatební hudba

Svatební hudba pro Váš velký svatební den! Jistě to znáte: ženichovi se líbí tohle a nevěstě zase tohle. To je normální, ale dát dohromady je docela tvrdý oříšek. Vše o svatební hudbě naleznete na těchto stránkách nebo na stránkách www.djnasvatbu.info, kde jsou i krátké ukázku ve formátu mp3. Samozřejmě, že se jedná pouze o mé doporučení a pokud jste tu svou svatební hudbu nenašli, nevadí, určitě spolu najdeme tu správnou a originální, ke které máte např. speciální vztah. Ať už se jedná o první Váš ploužák nebo písničku při které jste si dali první polibek atd. Jsem si jist, že společně dáme hlavy dohromady a vybereme tu nejlepší svatební hudbu.

Dobrá svatební hudba baví všechny napříč generacemi

 

Svatba je nejen setkání ženicha, nevěsty a jejich příbuzných, přátel a známých. Je to rovněž setkání různých generací, které mají různé zájmy a líbí se jim různé věci. A hlavně líbí se jim různá muzika. Vyladit tedy svatební hudbu není jednoduché a rozhodně by to neměl dělat nikdo jiný než zkušený profesionál.

Všichni se baví jedině s dobrou svatební hudbou

Svatební hudba, při které se baví jen úzká skupinka lidí, asi není ideálem, ke kterému je snaha se blížit. Spíše naopak. Na dobré svatbě by se totiž měli bavit všichni. Tomu může dopomoci i výběr té správné svatební hudby. Ta by měla být v ideálním případě ukázkou několika hudebních žánrů z různých období tak, aby se v ní mohl najít každý. Namixovat takovou svatební muziku není vůbec snadné, zvláště je-li třeba zařizovat mnoho dalšího ohledně svatby. Lepší je tedy vše svěřit do rukou zkušeného svatebního DJ, který se postará o perfektní hudbu na svatbu.

Co nezvládne živá kapela…

V předchozím odstavci jsme zmínili DJ na svatbu jako ideální řešení pro svatební hudbu. Nezapomněli jsme však na živou kapelu? Nikoliv. Problémy živé kapely tkví hned v několika bodech. Tak předně, dokáže většinou zahrát poměrně úzký okruh písní, které si najdou posluchače jen v některých generacích. Zvláště mladší svatebčané, třeba z řad přátel ženicha a nevěsty, by si však rádi zatancovali i na novější hity, než jsou ty jazzové a swingové. Živá kapela také nedokáže hrát tak dlouho jako DJ. Hraní dlouho po půlnoci v případě živé kapely málokdy připadá v úvahu. Živá hudba také nemůže znít bez přestávky. Najatí hudebníci si zkrátka čas od času musí alespoň trochu odpočinout. To svatební DJ nemusí a navíc může hrát klidně pozdě do noci.

Se svatebním DJ se baví všichni

Naopak dá-li se do práce DJ na svatby, dá se čekat skvělý večer pro všechny přítomné. A nejen večer. DJ totiž může hrát již během obřadu či hostiny. Hudbu na svatbu volí samozřejmě s ohledem na to, o jak významnou událost se jedná. Srovnávat DJ na svatby s klasickými diskotékovými DJ by tak bylo nesprávné. I přestože DJ vybírá svatební hudbu, která je „na úrovni“, neznamená to, že by taková hudba byla nudná. Ba naopak. Během svatební párty mohou hrát slavné hity, které bavily a baví všechny generace. A to je přesně taková svatební hudba, kterou by měli nevěsta se ženichem na své svatbě chtít.

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.

Kontakt

Petr Berka Pod lesem 11 312 00 Plzeň IČ 635 38 351 Tel.: 777 133 643

Anketní otázka

Je lepší živá hudba nebo Dj na svatbu?
Počet hlasů: 44