HUDBA NA SVATBU

DJ na svatbu

DJ Petr Berka

Mé jméno je Petr Berka a jsem moderátor DJ na svatbu. To by tak stačilo ke mně. Pro Vás je totiž daleko důležitější, co nabízím. Jelikož jste zavítali na tyto webové stránky, nejspíše sháníte hudbu na Vaši svatbu. Ano, přesně to Vám mohu nabídnout. Nic víc, nic míň, říká se. S tím druhým souhlasím, ovšem s tím prvním tedy opravdu dne. Nabídnout svým zákazníkům, totiž svatebčanům, něco víc, to jest mojí filosofií.

Proč si vybrat právě mě jako DJ na svatbu?

Odpověď je jednoduchá. Neboť u mě dostanete víc, než u jiných DJ na svatbu. Mám zkušenosti, kultivovaný hlas, velkou zásobu muziky i profesionální aparaturu. Napadne Vás asi, který ze svatebních DJ tohle nemá. Divili byste se, kolik takových se najde. Dalších důvodů, proč si za DJ na svatbu zvolit právě mě, se však najde spousta. Tak třeba:

Neúčtuji si přesčasy. Zaplatili jste si mě, budu hrát klidně do noci. Jedinou výjimkou je poplatek za hraní po 3 hodině ranní. Ten však zaplatíte pouze jednou. Zkrátka Vám nebudu draze účtovat každou minutu, kterou budu hrát mimo smluvený čas.

Hraní na svatbách se dlouhodobě věnuji. Nejsem tedy žádný diskotékový DJ, který by měl svatby jako „bokovku“. Tomu odpovídá kvalita i kultivovanost služeb.

Rád Vás nechám zasahovat do svatební hudby. Máte představy o tom, jak by hudba na Vaší svatbě měla vypadat? Naplánujeme ji společně na míru Vašim přáním.

Kromě pouštění muziky a moderování rád uspořádám tradiční svatební zvyky, hry pro pobavení přítomných či karaoke, které mám rovněž k dispozici.

Dokážu se vcítit do nálady přítomných. Poznám, kdy je třeba zvolnit a kdy zas zábavu pořádně nakopnout. Výsledkem jsou opravdu příjemně strávené chvíle na Vaší svatbě.

Kde jsem hrál, aneb jaké mám zkušenosti s pozicí DJ na svatbu?

Svateb, na kterých jsem dělal DJ na svatbu, je opravdu hodně. Všech svých referencí, jejichž ukázku můžete najít třeba zde, si velice vážím. djnasvatbu.info/reference

DJ na svatbu s působností po celé republice!

Odpovím stručně. Takřka kdekoliv. Nejčastěji působím jako DJ na svatbu v Praze a Plzni, tedy ve městech, kde se nejčastěji nacházím. Pohybuji se však jako DJ na svatbu i v Brně, Liberci, Karlových Varech, Českých Budějovicích, Ostravě či Olomouci. Dále pak v Pardubicích, Dolní Lhotě, Kněževsi, Domaníně … No zkrátka kde zrovna si vzpomenete. Žádná lokalita pro mě není problém. Kdekoliv Vám můžu dělat DJ na svatbu

Stačí mě jen kontaktovat. Tel.: 777 133 643 nebo vyplněním formuláře.

Chcete i vy mít skvělou hudbu na svatbě?

Neváhejte a kontaktujte mě :-) 

Hudba na svatbu - Petr Berka

© 2023 Hudba na svatbu